• 0541 513 43 04

Ürün İade ve Değişim Koşulları

Ürün İade ve Değişim Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde fatura arkasında yer alan iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrip olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak kat izi oluşmuş, parfüm veya ter kokusu sinmiş,etiketi koparılmış,faturası olmayan ürünün iadesi yapılamaz.
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kapıda ödeme siparişler de,kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır.

Alıcı, kombin kampanyası adı ya da kurgusu içerisinde yer alan birden fazla ürünü kampanyalı satın alıp, aldığı ürünlerden sadece bir adedini iade edemez. Eğer iade etmek istiyorsa kombin kampanya kapsamında aldığı tüm ürünleri iade olarak göndermelidir. Kombin kampanyasında tekli ürün iade gönderimi bulunmamaktadır.  

Değişim için ürünün küçük veya büyük olması durumunda kullanım klavuzunu detaylı okuyup doğru kapanma sürecini gerçekleştirdiğinizden emin olmalısınız. Bundan sonra fatura arkasındaki ilgili boşlukları doldurup yurtiçi kargo tarafımıza iletebilirsiniz. Kargo ücreti müşteriye aittir. Firmamıza ulaşan tüm değişim kargoları 3 (üç) iş günü içerisinde değişimleri sağlanıp tarafınıza gönderilir. Değişimlerde kargo masrafı gidiş ve geliş olmak üzere müşteriye aittir. İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması değişimde de beklenmektedir.

UYARI: İç çamaşırı statüsünde bulunan ambalajı açılmış veya kullanılmış tene temas etmiş İç Giyim Ürünleri (Atlet, Korse vb.), Alt Grup Ürünleri ( Korse Boxer, Basen Korse, Tüm Vücut Korsesi vb) ürünlerinde hijyen nedeniyle iade imkanı mümkün değildir. 

E-Bülten